MB V-Class 4Matic

Witamy serdecznie na prezentacji auta Mercedes Klasy VRentFast!

Mercedes Klasy V – tego auta chyba nie trzeba nikomu już przedstawiać, komfort podróżowania, przestronność samochodu osobowego oraz luksus tego auta mówią same za siebie. Auto w zupełności wystarcza aby podróżować po całym świecie w luksusowych warunkach. Jest to BUS osobowy spod gwiazdy. Prestiż i wygoda jaką zapewnia Państwu „V-Ka” jest praktycznie nie do uzyskania w innym aucie podobnej klasy.

Wiele zdjęć aut z wypożyczalni RentFast mogą Państwo znaleźć na naszych social mediach. Pojawiają się tam również filmiki przedstawiające auta z naszej wypożyczalni.

Wszystkie prezentowane przez nas auta są nowymi modelami danego samochodu.  Mercedes Klasy V  został wyprodukowany w 2020 roku a w naszej wypożyczalni zagościł w Październiku tego samego roku.

Przy składaniu zamówienia prosimy o dokładne zapoznanie się z cennikiem usług dodatkowych, wypożyczalnia działa 24/7 a nasze biuro  otwarte jest w godzinach:

Pn-Pt: 8:00 – 18:00

Sob: 10:00-14:00

Poza tymi godzinami prosimy o zaznaczenie opcji wydania auta poza godzinami pracy.

Każde z aut możemy podstawić Państwu pod dom.

 

Dane dotyczące prezentowanego modelu:

 

Kaucja : 4000 PLN

Klasa Samochodu: S

Zapraszamy do współpracy!

 

Aby sprawdzić dokładny cennik najmu lub usług dodatkowych należy wypełnić formularz zamówienia, ponieważ w naszej wypożyczalni cena jest zależna od długości najmu i usług dodatkowych, wszystkie ceny podane na naszej stronie są cenami netto – nasz formularz zamówień oblicza dla Państwa automatyczne podsumowanie zamówienia. Szczegóły dotyczące limitów kilometrów oraz warunków najmu zajdą Państwo w zakładce regulamin która jest dostępna na naszej stronie.

Marka
MERCEDES-BENZ
Rok produkcji:
2020
Wersja:
2.0
Paliwo
Diesel
Silnik (cm3):
1950
Konie mechaniczne (KM):
190