zalety wynajmowania auta

Zalety wynajmowania auta

Coraz więcej osób decyduje się na wynajem  samochodu z wypożyczalni niż na jego zakup. Na ten krok ma wpływ sporo czynników. Dla wielu kupno auta na własność jest zbyt dużym obciążeniem finansowym lub zwyczajnie nieopłacalną inwestycją. Nie da się jednak ukryć, że oferta wypożyczalni samochodów jest naprawdę atrakcyjna. Dlaczego warto zdecydować się na wynajem pojazdu z wypożyczalni? Jakie są zalety tego rozwiązania? Odpowiadamy poniżej.

(więcej…)

wynajem auta na firmę

Wynajem samochodu na firmę

Już nie tylko właściciele dużych korporacji, ale także małych oraz średnich firm decydują się na wynajem długoterminowy pojazdów. Takie rozwiązanie jest świetną alternatywą dla klasycznego leasingu lub kredytu. Czy wypożyczenie samochodu przez firmę na dłuższy okres użytkowania jest opcją wartą rozważenia? Zapraszamy do przeczytania artykułu.

(więcej…)

auto do jazdy po mieście

Jaki wybrać samochód do jazdy po mieście?

Poruszanie się samochodem po zatłoczonym mieście bywa wyzwaniem. Korki, sygnalizacje świetlne, tłumy ludzi przechodzących przez pasy, te wszystkie elementy wymagają częstego zatrzymywania się, a także powolnej jazdy. Nie należy zapominać również, że w dużym mieście bardzo często trudno jest zaparkować samochód. Jest naprawdę niewiele lokalizacji, gdzie można postawić na przykład sporych rozmiarów Crossover. Jakie zatem warto wybrać auto do jazdy po mieście? Na co zwrócić uwagę? 

(więcej…)