fbpx

Wynajem auta z wykupem

Wynajem samochodu jest świetnym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku osób, które  nie chcą lub też nie mogą pozwolić sobie na kupno samochodu, np. z salonu, a zależy im na korzystaniu z nowoczesnego, bezpiecznego i dobrze wyposażonego pojazdu.

Co istotne, istnieje również możliwość skorzystania z ciekawej opcji, jaką jest najem pojazdu z wykupem. Decydując się na współpracę z naszą firmą RENTFAST, otrzymujesz przejrzyste warunki umowy, masz również pewność, że korzystasz wyłącznie z samochodów nowych i sprawdzonych.

Na czym polega wynajem samochodu z wykupem?

Wykup pojazdu bardzo często połączony jest z wynajmem długoterminowym. Klient wypożycza auto na pewien czas, w przypadku najmu długoterminowego, jest to zwykle okres od roku do pięciu lat, w zależności od umowy. Następnie wykupuje samochód za określoną wcześniej w umowie kwotę. Jest to świetna opcja zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Co istotne, osoby, które zdecydują się skorzystać z oferty najmu z wykupem, mogą nabyć pojazd w dużo korzystniejszej cenie, na preferencyjnych warunkach. Co więcej, klient nie musi decydować się od razu na wykup konkretnego modelu podczas podpisywania umowy najmu. Może to zrobić w trakcie trwania współpracy.

Dlaczego warto zdecydować się na najem z wykupem?

Rozwiązanie to jest świetną opcją dla firm, które dopiero zaczynają swoją działalność lub też ich właściciele nie wiedzą jeszcze, czy rzeczywiście dany pojazd lub flota okażą się przydatne ich przedsiębiorstwu. Dzięki wynajmowi długoterminowym można swobodnie korzystać z konkretnych udogodnień, związanych z umową i tym samym przetestować auto. Jeśli samochód się sprawdzi, przedsiębiorca może bez problemu go wykupić.

Co więcej, wynajem auta w perspektywie długoterminowej z możliwością wykupu jest naprawdę korzystnym rozwiązaniem dla osób prywatnych. Klienci mogą jeździć nowoczesnym pojazdem i w pełni korzystać z jego bogatego wyposażenia. Natomiast tuż po skończonej umowie, wykupić go i tym samym nabyć samochód sprawdzony, który nie ma ukrytych wad.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty wypożyczenia dowolnego pojazdu z możliwością wykupu. W przypadku pytań służymy pomocą.

Sprawdź inne auta z naszej wypożyczalni

loading