fbpx

Najem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy samochodów polega na wypożyczeniu określonego modelu auta na okres kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu dni. Usługę tę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw. Nasza firma Rentfast dysponuje nowoczesnymi pojazdami wielu marek. Dlatego, jeśli szukasz pojazdu luksusowego, np. do ślubu lub przestronnego, np. na krótkie wakacje z rodziną, z pewnością wybierzesz idealny model dopasowany do swoich potrzeb. 

Bezpieczne i wygodne samochody 

Przygotowaliśmy kompleksową ofertę dla osób poszukujących samochodu na okres krótkoterminowy. W naszej ofercie znajdziesz zarówno modele klasy premium, wypożyczamy między innymi auta, takie jak: BMW, Audi, Mercedes Benz, Jaguar, jak i klasy średniej, np. różne modele Hyundaia. Każdy proponowany przez nas pojazd jest szczegółowo opisany. Przedstawiamy jego parametry oraz bogate wyposażenie. Tuż obok zdjęć znajduje się również cena wynajmu za jedną dobę. 

Wszystkie nasze auta mają pełen pakiet ubezpieczeń, a także są sprawne techniczne oraz stale serwisowane. W przypadku awarii nie musisz martwić się koniecznością naprawy pojazdu, ponieważ zajmuje się tym nasza firma. Klienci otrzymują od nas samochód zastępczy.

Zatrudniamy fachowy zespół doradców, pracownicy zawsze chętnie pomogą wybrać odpowiedni model, omówią również szczegółowo warunki kontraktu. Decydując się na współpracę z nami, masz pewność, że otrzymujesz samochód bezpieczny, dostosowany do swoich potrzeb.

Dla kogo jest wynajem krótkoterminowy auta?

Z pewnością jest to świetny wybór dla osób, które:

  • chcą pojechać do ślubu przepięknym i luksusowym autem,
  • szukają odpowiedniego, większego, ale i bezpiecznego pojazdu, by pojechać na rodzinne wakacje,
  • potrzebują samochodu okazjonalnie, gdyż przebywają, np. w innym mieście na kilka dni,
  • odwiedzają rodzinę w Polsce i chcą się przemieszczać wygodnie z miejsca na miejsce. Nasza firma w ramach usług dostarcza też samochody pod wskazany adres, również na lotnisko,
  • potrzebują samochodu na kilka dni w celach biznesowych.

Zapraszamy serdecznie zainteresowane osoby do skorzystania z naszej oferty.

Sprawdź inne auta z naszej wypożyczalni

loading