fbpx

Wynajem długoterminowy samochodów

Wynajem długoterminowy jest jednym z lepszych sposobów finansowania samochodu. Z pewnością jest to idealna alternatywa dla osób, które nie mogą lub nie chcą kupić pojazdu na własność. Podpisując umowę z Rentfast, możesz korzystać z niego nawet przez kilka lat. Dysponujemy nowoczesnymi modelami aut różnych marek zarówno klasy premium, jak i średniej. Naszym klientom oferujemy przejrzyste warunki umowy, pełen pakiet ubezpieczeń, a także możliwość dostarczenia samochodu pod drzwi. 

Wynajem długoterminowy – oferta

Dysponujemy rozbudowaną flotą bezpiecznych pojazdów z bogatym wyposażeniem. Stawiamy przede wszystkim na samochody klasy premium, w ofercie znajdziesz zatem takie marki jak, np.: BMW, Audi, Mercedes Benz, Jaguar. Ponadto, coś dla siebie znajdą również osoby, które szukają typowego auta miejskiego średniej klasy, wynajmujemy kilka pojazdów marki Hyundai. Klienci zainteresowani ofertą najmu długoterminowego mogą swobodnie przejrzeć dostępne modele, zapoznać się z ich specyfikacją, parametrami oraz wyposażeniem. Obok każdego auta umieściliśmy także cenę najmu za dobę. 

Przygotowaliśmy również atrakcyjną ofertę dla firm. Zajmujemy się wypożyczaniem długoterminowym samochodów dostawczych. Jest to idealna propozycja dla osób, zajmujących się przewożeniem towarów, świadczących usługi przeprowadzkowe, itp. Auta są nowoczesne, sprawne technicznie oraz mają pakiet ubezpieczeń, w tym Assistance.

Wynajem długoterminowy aut – dla kogo?

Naszymi klientami są przede wszystkim właściciele firm, chcący poszerzyć nieco swoją flotę pojazdów, gdyż wynajem długoterminowy jest atrakcyjną alternatywą dla leasingu. Ponadto, bardzo często podpisują z nami również umowę osoby prywatne. Dzięki wypożyczeniu samochodu w perspektywie długoterminowej nie trzeba martwić się dodatkowymi opłatami, np. związanymi z ubezpieczeniem, z naprawami, itp. Wszystko wliczone jest w comiesięczny koszt użytkowania. 

Co więcej, postawienie na wynajem długoterminowy pozwala również na korzystanie z najnowszych modeli aut marek premium. Zakup tego typu pojazdów wiąże się bardzo często z dużo wyższymi cenami, przekraczającymi domowy budżet.

Zachęcamy do kontaktu z nami, w celu ustalenia szczegółów najmu.

Sprawdź inne auta z naszej wypożyczalni

loading