fbpx

Wynajem średnioterminowy samochodów

Nasza firma Rentfast oferuje wynajem średnioterminowy samochodów różnych marek zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm w okresie od 3 do 9 miesięcy. Dostępne pojazdy są nowe, sprawne technicznie, a także mają pełen pakiet ubezpieczeń. Decydując się na współpracę z nami, możesz mieć pewność, że otrzymasz samochód bezpieczny, z pełnym wyposażeniem, dzięki czemu podróżowanie nim będzie naprawdę komfortowe. Gwarantujemy przejrzyste warunki umowy, a także wsparcie podczas trwania całego kontraktu.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem samochodu?

Wypożyczenie pojazdu jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą lub z jakichś powodów nie mogą kupić własnego auta. Ponadto, decydując się na ten krok, nie trzeba martwić się przypadkowymi awariami, a nawet kolizją. Wystarczy skontaktować się z naszą wypożyczalnią Rentfast. Nasi doradcy zajmą się załatwianiem wszystkich formalności, a Ty otrzymasz samochód zastępczy. 

Co więcej, aby podpisać z nami umowę najmu, nie musisz przedkładać zaświadczeń ani też oczekiwać na samochód. Kontrakt zawieramy od ręki, w ramach usługi dostarczamy także samochód pod wskazany adres. 

Marki samochodów

Dysponujemy zarówno pojazdami klasy średniej, np. Hyundai, jak i premium, np. BMW, Audi, Mercedes Benz, Jaguar. Przy każdej ofercie najmu znajduje się cena wypożyczenia samochodu za dobę. Co więcej, tuż obok dostępnych modeli znajduje się szczegółowy opis parametrów auta oraz jego wyposażenia.

Wynajem średnioterminowy aut – dla kogo?

Jest to świetna oferta dla osób, które chciałyby przetestować określony, nowoczesny pojazd, ponieważ w najbliższym czasie planują zakup podobnego modelu. Ponadto, na wynajem średnioterminowy decydują się także osoby, które przeprowadzają się do innego miasta na kilka miesięcy w celach biznesowych lub też zakładają firmę, jednak nie chcą wypożyczać auta w okresie długoterminowym.

Warto też zaznaczyć, że umowa średnioterminowa jest jedną z najatrakcyjniejszych ofert. Jest to idealna alternatywa dla krótko-, i długoterminowego najmu. Klient może poznać samochód, korzystać z niego aż do 9 miesięcy, a po tym czasie, np. podpisać z nami nową umowę i wypożyczyć inne auto.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty.

Sprawdź inne auta z naszej wypożyczalni

loading