fbpx

Wypożyczalnia Mercedes Szczecin

mercedes e220d

Gdy nadchodzą nadzwyczajne dni, chcemy, aby towarzyszyły nam równie nadzwyczajne samochody. To marzenie może się spełnić. Pomoże je zrealizować profesjonalna wypożyczalnia aut.

Piękne okazje i okoliczności wymagają tak samo pięknej oprawy. W przypadku samochodów o tę oprawę może zadbać wypożyczalnia eleganckich aut  – taka jak nasza. Usługi przez nią świadczone nie są tylko dla wybranych – każdy może z nich skorzystać.

Wypożyczenie samochodu – na co zwrócić uwagę

Nie musisz fatygować się na miejsce, aby zarezerwować auto. Możesz to przecież zrobić online, poprzez formularz zgłoszeniowy. Wypełnienie rubryk zajmie ci dosłownie chwilę nawet, jeżeli po raz pierwszy zamierzasz wypożyczyć tutaj pojazd. Już po tym możesz szykować się do podpisania umowy najmu samochodu.

Zwróć uwagę na opłaty dodatkowe, czyli opłaty rezerwacyjne. Niektóre wypożyczalnie aut pobierają je za samą rezerwację lub z tytułu rezygnacji z niej. Lepiej wybierz wypożyczalnię, która nie pobiera tych opłat, czyli Rentfast, zaś anulowanie rezerwacji jest możliwe w każdym momencie, ponieważ auto wypożyczalnia zapewnia całodobową infolinię. Istotne jest też, aby wypożyczalnia proponowała pakiet assistance, czyli ubezpieczenie na wypadek, gdy np. podczas użytkowania samochodu przez klienta dojdzie do jego awarii.

Z profesjonalnej wypożyczalni nie tylko najbardziej wymagający, ale także najbardziej zajęci klienci mogą korzystać. To dlatego, że firma oferuje usługę „Auto pod drzwi”. W jej ramach pracownik wypożyczalni podstawi samochód pod wskazany adres klientowi, któremu brakuje czasu na to, żeby samemu odebrać czekające na niego auto. Usługa „Odbiór spod drzwi” też jest realizowana.

Mercedes na miarę Twoich możliwości

Zdecyduj się na współpracę z wypożyczalnią samochodów, która w ofercie posiada więcej niż jedną markę. Dzięki temu dopasujesz ulubiony model do możliwości finansowych swojej kieszeni. Wyszukiwarka dostępna na portalu auto wypożyczalni ułatwi Ci wybór. Możesz wybrać markę, ale również typ nadwozia i typ paliwa oraz zaznaczyć, aby system wskazał samochody w kolejności od najtańszych, od najdroższych, ostatnio dodanych lub dodanych jako pierwsze albo też w kolejności alfabetycznej.

Wśród ulubionych marek Polaków znajduje się Mercedes. Luksusowe samochody tej marki posiada w swojej ofercie Wypożyczalnia Mercedes Szczecin. Bez ruszania się z domu możesz zarezerwować to auto. Do wyboru są m.in. tradycyjne limuzyny (chociażby z myślą o ślubach i studniówkach), auta typu van (sprawdzą się przykładowo podczas wyjazdów rodzinnych) albo busy (przydatne np. podczas przeprowadzek). Jeśli masz dodatkowe życzenia, firma może je spełnić. Wypożyczalnia Mercedes Szczecin udostępnia m.in. foteliki dziecięce albo nawigację GPS. Umożliwia również wyjazd wypożyczonym autem za granicę, na terenie Unii Europejskiej.

Nasze Mercedesy

Sprawdź inne auta z naszej wypożyczalni

loading